HEPSİPAY.COM

Türkiye’nin öncü finansal teknoloji şirketlerinden HepsiPay’in öncelikli hedefi en yeni teknolojileri, ödeme özelliklerini, yüksek hızı finans dünyasına taşıyarak, işletmelere ve tüketicilere kolay ulaşılır ve güvenilir hizmetler sağlamaktır.

HepsiPay, sunduğu hizmetleriyle işletmelere hem vakit hem de nakit kazandırır.

Ödeme platformumuzun en temel faydası, şirketlerin kullanıcı deneyimlerini en kolay şekilde geliştirmelerini sağlarken aynı zamanda müşterilerinin ihtiyaçlarını de süratle karşılayarak işlerini büyütmelerine destek olmaktır. HepsiPay işletmelere online, offline ya da fiziksel dünyada ödeme alabilmeleri için gerekli olan kullanışlı ve basit yöntemleri sunmaktadır. Dolayısıyla HepsiPay, güçlü iş motivasyonunun da temel kaynağı olmaktadır.

Gelişmiş analitik platformumuz aracılığıyla bizimle çalışan tüm markalar ve şirketler, kendileri için gerçekleşen işlemleri takip ve analiz ederek, işlerinin ne şekilde ilerlediğini daha iyi gözlemleyebilir ve müşterilerini daha yakından tanıyabilirler. Türkiye pazarına özel olarak geliştirdiğimiz Fraud çözümümüz ise müşterilerin ve işletmelerin online ortamda güvenilir bir şekilde ödeme kabul etmelerini sağlamakta ve sahtecilikten kaynaklı masraflarını çok ciddi miktarlarda azaltmaktadır.

HepsiPay, Türkiye’nin en büyük e-ticaret sitesi Hepsiburada’nın iştirakidir. Internet Retailer’a göre, Hepsiburada ciro bakımından Doğu Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Rusya bölgesinin en büyük e-ticaret şirketidir. Hepsiburada, 2015 yılının Şubat ayında, tüm dünyada gelişmekte olan pazarlarda faaliyet gösteren yatırım firması The Abraaj Group’tan yatırım almıştır.

HepsiPay’in özelliklerini, nasıl çalıştığını ve neler sağladığını öğrenmek, bizlerle iletişime geçmek için web sitemizi (www.hepsipay.com) gezebilirsiniz.