ALTINCICADDE.COM

“Tarz sahibi evler yaratır” sloganıyla 2012 yılında yola çıktık ve hızla büyüyerek ilerlemeye devam ediyoruz. Farklı ve kaliteli detaylardan hoşlanan, evinde vakit geçirmeyi seven, dekorasyonda konforu ve şıklığı bir arada arayan ev ve dekorasyon tutkunlarıyla hem online üzerinden hem de mağazalarımızda buluşuyor ve tarz sahibi yaşam alanları tasarlıyoruz.

Her yerde bulamayacağınız özel üretim ürünlerimizle evinizin ve iş yerinizin de en az sizin kadar özel olduğunu hissettirmek istiyoruz. Yurtdışından ithal ettiğimiz mobilya ve aksesuarlarımızla Dünya’nın ev ve dekorasyon trendlerini evinize taşıyoruz.

Doğan Online bünyesinde kurumsal kimliğimizi, özgün tasarımlarımıza yansıttığımız heyecanımız ile harmanlıyoruz. Kurucu ortağımız Elif Dürüst’ün özgün çizgisinden aldığımız ilhamla, yaratıcı çizgimizi ihtişamlı tasarımlarla buluşturarak kaliteyi, ulaşılabilir fiyatlarla sunuyoruz.

Evinizde ihtiyacınız olan her şeyi bir arada bulabileceğiniz mağazalarımızda ve internet sitemizde satışa sunduğumuz ürünleri özenle seçerek sadece ihtiyaca yönelik alışveriş yapanlara değil, dekorasyonda tarzı önemseyenlere de hitap eden tasarımları sergiliyoruz. Sizi, mobilyadan aydınlatmaya, servis ürünlerinden ev tekstiline A’dan Z’ye evinizin tüm ihtiyaçlarına tek bir yerden ulaşmanın keyfi ve konforuyla buluşmaya davet ediyoruz.

Mağazalarımız