HEPSİBURADA.COM

hepsiburada.com

Türkiye'nin en büyük ve en çok sevilen e-ticaret sitesine hoş geldiniz!

1998 yılından beri online alışverişin yaygınlaşmasına öncülük ediyoruz. Hayaller kurarak, fark yaratarak bugünlere geldik. Türkiye’nin ekonomisine güç veren yepyeni bir sektörün amiral gemisi olduk. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için durmadan yenilikler yaptık. E-ticareti Türk insanına sevdirmekle kalmadık, vazgeçilmeze dönüştürdük.

Bilgisayarlardan akıllı telefonlara ve tabletlere, kitaplardan oto aksesuarlarına, spor malzemelerinden mutfak malzemelerine ve bebek bezlerine kadar 27 farklı kategoride, 1 milyondan fazla ürün çeşitliliği ile tüketicilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılıyoruz. 9 milyon kayıtlı üyemiz ve ayda 50 milyondan fazla ziyaretle Türkiye’nin en büyük AVM’siyiz.

Aldığımız ödüllere her geçen yıl yenilerini ekliyoruz. 2011, 2012 ve 2013 yıllarında Türkiye’nin En Sevilen Markası, 2013’te Yılın E-ticaret Sitesi ödüllerine layık görüldük. 2014 yılında Türkiye’nin En Samimi E-ticaret Sitesi, 2015’te ise En Başarılı Alışveriş Sitesi seçildik. Superbrands Türkiye tarafından, “süpermarka”, Lovemarks 2015 araştırmasında ise müşterilerin gönlünü fetheden “lovemark” seçildik. 2016’da yapılan bir başka araştırma, çalışan kadınların online alışverişte en yoğun olarak kullandığı e-ticaret sitesinin hepsiburada.com olduğunu ortaya çıkardı.

E-ticaret sektörünün lideri olarak, sizlere dünyada çapında ürün ve servis hacmi ile hizmet veriyoruz. Sektörü büyütmek için yenilikler yapmaya, en iyi deneyimi sunmaya devam edeceğiz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi alışverişler dileriz.